ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

V pátek dne 10.4.2019 od 12:00 do 16:00 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Přijďte se seznámit s prostředím, kde budou vaše děti vzdělávány dle jejich individuálních potřeb. Více informací zde.

KOLA A KOLOBĚŽKY

Jako součást výuky dopravní výchovy na naší škole každoročně organizujeme pro naše žáky i žáky jiných škol dopravní soutěže jízdy zručnosti na koloběžkách a kolech, vědomostní soutěže ve znalosti dopravních značek, předpisů pro chodce a cyklisty. Využíváme tedy koloběžky a kola nejen pro naše žáky, ale i pro žáky jiných škol.

Financováno z rozpočtu statutárního města Ostrava evidenční číslo 0801/2018/Šas

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj