ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

MDD 2010 ( návštěva v Dinoparku )

Letos jsme oslavili Den dětí exkurzí do DINOPARKU OSTRAVA. Autobus byl financován Obrodičů a přátel ZŠ U Haldy, vstupné si děti platily samy. Zájem byl veliký a proto nám nezbylo nic jiného než vybírat žáky, kteří plní svoje školní povinnosti po celý rok.

V Dinoparku zhlédli žáci 3D kino o životě malého dinosaura a pak už se prostřednictvím prohlídky mohli seznámit se životem dávno vyhynulých živočichů. Všichni dinosauři v Dinoparku jsou zhotoveni v životních velikostech. Žáci 1. i 2. stupně byli exkurzí nadšeni. Prohlídka Dinoparku přispěla k získání nových informací o životě dinosaurů k upevněníkamarádských vztahů. Oslava MDD se všem žákům i vyučujícím líbila.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj