ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

V pátek dne 10.4.2019 od 12:00 do 16:00 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Přijďte se seznámit s prostředím, kde budou vaše děti vzdělávány dle jejich individuálních potřeb. Více informací zde.

Nadační fond RESIDOMO

Správní rada Nadačního fondu RESIDOMO udělila v tomto roce podporu 13 žádostem pro 8 organizací a naše škola byla jednou z nich.

A jsou to tyto podpořené projekty v naší škole

Projekt: Barvy spojují svět

Realizace projektu Barvy spojují svět, byla zafinancována Nadačním fondem RESIDOMO, který částkou 10 000,- Kč přispěl na zakoupení malířských potřeb, barevných papírů, výkresů, razidel, temperových barev a dalších potřeb pro malování. Žáci prožili dva workshopy v září „Zvířata jsou naši kamarádi“, v listopadu „Podzimní světýlko“.
Žáci tvořili společně, pomáhali si a v průběhu tvoření si upevňovali poznatky o zvířatech, stromech a ročních období. Činnostmi jsme rozvíjeli sociální kompetence, navozovali kamarádské prostředí.
Děkujeme Správní radě Nadačního fondu RESIDOMO , že nám umožnila nákup malířských potřeb a tím žáci se zdravotním postižením mohli realizovat formou výtvarných činností. Projekt splnil očekávání a své cíle.

Projekt: Den čtení – Harry Potter a Kámen mudrců

Realizace projektu Dne čtení byla zafinancována Nadačním fondem RESIDOMO, který částkou 9700,- přispěl na zakoupení sady knih Harry Potter a Kámen mudrců, knihovny s posezením na chodbě, vybavením na famfrpál a propagačními předměty (vlajky Bradavic apod.) ke Dni čtení, který se uskutečnil 23. 11. 2018 v prostorách školy. Celou akcí jsme podpořili motivaci žáků se zdravotním postižením ke čtení knih, žáci mohli prožít famfrpál, seznámili se podrobně s knihou. Knihovnička na chodbě bude i nadále sloužit žákům jako inspirace ke čtení. Žákům se akce velmi líbila a projekt tak splnil očekávání.

Nadační fond RESIDOMO podpořil výuku Fyziky v naší škole částkou 9 444 Kč. Žákům tak bylo umožněno vyzkoušet si praktické úkoly z fyziky. Pomůcky přispěly k provádění pokusů s měřením a vážením a tím jsme žáky motivovali k vztahu k přírodovědným předmětům a zpestřili jsme výuku fyziky, čímž se splnil cíl projektu. Děkujeme Nadačnímu fondu RESIDOMO.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj