ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

V pátek dne 10.4.2019 od 12:00 do 16:00 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Přijďte se seznámit s prostředím, kde budou vaše děti vzdělávány dle jejich individuálních potřeb. Více informací zde.

Večer s Andersenem

23. března 2018 se nejen v České republice, ale i v dalších 30ti zemích světa sešli milovníci knih, aby oslavili výročí narození Hanse Christiana Andersena. Leitmotivem letošního pohádkového nocování byly příběhy z knihy Povídání o pejskovi a kočičce od Josefa Čapka. Žáci 1. a 2. stupně měli mož-nost vyzkoušet mnoho různých aktivit týkajících se právě této knihy. Na závěr si připravili dort, do kterého dali na rozdíl od pejska a kočičky pouze samé dobroty. Poté se společně s rodiči vydali ve tmě spokojeně domů.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj