Ve čtvrtek 21. 5. 2026 se naše třída IV.P zúčastnila akce na Institutu environmentálních technologií Vysoké školy Báňské. Mohli jsme si prohlédnout a vyzkoušet práci v laboratoři. Žáci měli možnost pracovat s pipetami, míchat různé látky a barvy. Zkusili si práci se zkumavkou, vytvořit motýla a „duhu“ z lentilek a další zajímavé aktivity. Jsme moc rádi, že se nám akce vydařila. Dostali jsme pozvání také na příští školní rok a už teď se moc těšíme.
Denisa Kulatá, třídní učitelka.