ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

Dne 20.4.2020 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Dle sdělení pana ministra školství bude zápis/odklad do 1. ročníků probíhat bez účasti dětí a i Vás zákonných zástupců.Více informací zde.

KOLA A KOLOBĚŽKY

Jako součást výuky dopravní výchovy na naší škole každoročně organizujeme pro naše žáky i žáky jiných škol dopravní soutěže jízdy zručnosti na koloběžkách a kolech, vědomostní soutěže ve znalosti dopravních značek, předpisů pro chodce a cyklisty. Využíváme tedy koloběžky a kola nejen pro naše žáky, ale i pro žáky jiných škol.

Financováno z rozpočtu statutárního města Ostrava evidenční číslo 0801/2018/Šas

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP