ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

V pátek dne 10.4.2019 od 12:00 do 16:00 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Přijďte se seznámit s prostředím, kde budou vaše děti vzdělávány dle jejich individuálních potřeb. Více informací zde.

Olympijský festival PyeongChang 2018 v Ostravě

České olympijské festivaly v Brně a Ostravě navštívilo téměř 250 tisíc lidí a mezi nimi byli i žáci naší školy. Na jeden den se každý z nich mohl cítit jako naši reprezentanti a bojovat o co nejlepší umístění. Žáci si mohli vyzkoušet například biatlonové trenažéry, střelbu, curling nebo i lední
hokej.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj