ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

V pátek dne 10.4.2019 od 12:00 do 16:00 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Přijďte se seznámit s prostředím, kde budou vaše děti vzdělávány dle jejich individuálních potřeb. Více informací zde.

Nadační fond RESIDOMO

Poskytnutí příspěvku z majetku Nadačního fondu RESIDOMO v rámci programu Pro REGION (dále jen nadační příspěvek).
Název školního projektu: Vybavení zeměpisného kabinetu
Nadační příspěvek: 19 600,-

Tato částka putuje na předměty, které nám pro zlepšení vzdělávacího procesu velice schází. Díky tomuto příspěvku se naše sbírky rozšíří o kolekci kovů, nekovů, hornin, minerálů a stupnice tvrdosti. Dále budou zakoupeny interaktivní mapy Evropy a světa, modely sluneční soustavy a vesmíru, popisovatelný glóbus, barometr s výškoměrem, sada kompasů a vlastní meteorologická stanice.

Nadaci RESIDOMO děkujeme, že i po minulém roce, kdy podpořila 3 naše projekty, se k nám neotočila zády a nadále nás podporuje.

Residomo

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj