ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

Dne 20.4.2020 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Dle sdělení pana ministra školství bude zápis/odklad do 1. ročníků probíhat bez účasti dětí a i Vás zákonných zástupců.Více informací zde.

Nadační fond RESIDOMO

Poskytnutí příspěvku z majetku Nadačního fondu RESIDOMO v rámci programu Pro REGION (dále jen nadační příspěvek).
Název školního projektu: Vybavení zeměpisného kabinetu
Nadační příspěvek: 19 600,-

Tato částka putuje na předměty, které nám pro zlepšení vzdělávacího procesu velice schází. Díky tomuto příspěvku se naše sbírky rozšíří o kolekci kovů, nekovů, hornin, minerálů a stupnice tvrdosti. Dále budou zakoupeny interaktivní mapy Evropy a světa, modely sluneční soustavy a vesmíru, popisovatelný glóbus, barometr s výškoměrem, sada kompasů a vlastní meteorologická stanice.

Nadaci RESIDOMO děkujeme, že i po minulém roce, kdy podpořila 3 naše projekty, se k nám neotočila zády a nadále nás podporuje.

Residomo

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP