ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

V pátek dne 10.4.2019 od 12:00 do 16:00 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Přijďte se seznámit s prostředím, kde budou vaše děti vzdělávány dle jejich individuálních potřeb. Více informací zde.

Pevnost poznání v Olomouci (8. 11. 2019)

Třídy druhého stupně se za odměnu vydaly do olomouckého světa techniky, tedy do Pevnosti poznání. Sraz u školy byl v časných ranních hodinách (6:45), abychom stihli dojet vlakem do Olomouce na devátou hodinu, kdy se otevírá. Cesta vlakem uběhla jako voda a s menším zpožděním jsme dorazili pomocí tramvaje přímo k pevnosti.

Pevnost je zaměřená na praktické vyzkoušení znalostí z fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu. Třídy nejvíce zaujal nadživotní model lidského mozku a oka, který si mohli celý projít a případně i osahat. Zaujetí vzbudilo i patro zaměřené na cestu vody krajinou, část plná hlavolamů a optických klamů. Kdo má rád jeden z těchto předmětu, tak za všechny zúčastněné doporučujeme návštěvu tohoto kulturního stánku. Den v pevnosti jsme zakončili v místním planetáriu, kde jsme se dozvěděli mnoho nových informací o vzniku planet. Hned poté nás čekala cesta tramvají a následně vlakem zpět domu, do Ostravy. Ani menší zpoždění nám náladu nezkazilo a ve 14:00 jsme se spokojeně unavení vrátili do školy.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj