ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

Dne 20.4.2020 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Dle sdělení pana ministra školství bude zápis/odklad do 1. ročníků probíhat bez účasti dětí a i Vás zákonných zástupců.Více informací zde.

Pevnost poznání v Olomouci (8. 11. 2019)

Třídy druhého stupně se za odměnu vydaly do olomouckého světa techniky, tedy do Pevnosti poznání. Sraz u školy byl v časných ranních hodinách (6:45), abychom stihli dojet vlakem do Olomouce na devátou hodinu, kdy se otevírá. Cesta vlakem uběhla jako voda a s menším zpožděním jsme dorazili pomocí tramvaje přímo k pevnosti.

Pevnost je zaměřená na praktické vyzkoušení znalostí z fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu. Třídy nejvíce zaujal nadživotní model lidského mozku a oka, který si mohli celý projít a případně i osahat. Zaujetí vzbudilo i patro zaměřené na cestu vody krajinou, část plná hlavolamů a optických klamů. Kdo má rád jeden z těchto předmětu, tak za všechny zúčastněné doporučujeme návštěvu tohoto kulturního stánku. Den v pevnosti jsme zakončili v místním planetáriu, kde jsme se dozvěděli mnoho nových informací o vzniku planet. Hned poté nás čekala cesta tramvají a následně vlakem zpět domu, do Ostravy. Ani menší zpoždění nám náladu nezkazilo a ve 14:00 jsme se spokojeně unavení vrátili do školy.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP