ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

Dne 20.4.2020 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Dle sdělení pana ministra školství bude zápis/odklad do 1. ročníků probíhat bez účasti dětí a i Vás zákonných zástupců.Více informací zde.

Halloween třídy VI. A

Mezi lidmi se povídá, že cizí svátky by se do české kultury neměly vpouštět, ale v případě Halloweenu se určitě dá udělat výjimka. Tu jsme provedli i my šesťáci!

Rozhodli jsme se oslavit tento americký svátek, který je jistojistě veselejší než česká obdoba, tedy Památka všech zesnulých. Stejně jako v zahraničí jsme se i my vydali na koledu po třídách naší školy, někde se žáci zachránili básničkou či písničkou, někde sladkým výkupným. Takto jsme chtěli ukázat, jak vypadá tento cizí svátek v reálu. Děsivé masky mnohé žáky donutily k usilovné práci! Kdo by také chtěl být unesen na naší pirátské lodi?

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP