ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Halloween třídy VI. A

Mezi lidmi se povídá, že cizí svátky by se do české kultury neměly vpouštět, ale v případě Halloweenu se určitě dá udělat výjimka. Tu jsme provedli i my šesťáci!

Rozhodli jsme se oslavit tento americký svátek, který je jistojistě veselejší než česká obdoba, tedy Památka všech zesnulých. Stejně jako v zahraničí jsme se i my vydali na koledu po třídách naší školy, někde se žáci zachránili básničkou či písničkou, někde sladkým výkupným. Takto jsme chtěli ukázat, jak vypadá tento cizí svátek v reálu. Děsivé masky mnohé žáky donutily k usilovné práci! Kdo by také chtěl být unesen na naší pirátské lodi?

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP