ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

Dne 20.4.2020 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Dle sdělení pana ministra školství bude zápis/odklad do 1. ročníků probíhat bez účasti dětí a i Vás zákonných zástupců.Více informací zde.

Kariérní příprava

V měsíci září a listopadu naši brzo vycházející žáci měli možnost v rámci kariérní přípravy navštívit dvě významné společnosti, které do budoucna z hlediska zaměstnanosti budou pro Moravskoslezský kraj důležité.

Automobilka Hyundai v Nošovicích okouzlila všechny vyučující a žáky. Během dopoledního programu shlédl film o historii společnosti, poté jsme se projeli po provozu, kde jsme viděli všechny fáze výroby, od polotovarů až k hotovému automobilu.

Na letišti v Ostravě-Mošnově nás během dopoledního programu seznámili s historií a vývojem letectví. Dozvěděli jsme se informace o pracovních nabídkách v nedaleké opravně letadel nebo v aktuálně vznikajících logistických centrech, které se v roce 2021 stanou největší ve střední Evropě. Vyzkoušeli jsme si cestu přes letištní kontrolu až k letadlu a seznámili se se všemi pravidly pro přepravu. Na závěr jsme se podívali do letištní hasičské stanice, kde jsme si prohlédli výstroj a výbavu hasičů.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP