ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zápis do 1. třídy

Dne 20.4.2020 proběhne zápis do prvních tříd pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Dle sdělení pana ministra školství bude zápis/odklad do 1. ročníků probíhat bez účasti dětí a i Vás zákonných zástupců.Více informací zde.

Vánoce se blíží s OZO Ostrava

Vánoce se blíží s OZO Ostrava v Základní škole, U Haldy 66, Ostrava-Hrabůvka

Ve středu 11. 12. 2019 na naší škole proběhla celoškolní akce, Vánoce se blíží s OZO Ostrava, tato ostravská společnost naše výukové projekty podpořila v tomto školním roce částkou deset tisíc korun českých. V minulém školním roce 2018/2019 nám OZO Ostrava poskytla bezplatně kontejnery pro třízení papírového a plastového obalu, abychom společně mohli pomoci matce zemi. Za vše děkujeme.

Vzhledem k blížícím se Vánocům bude velikým problémem všech domácností obrovská spotřeba balicího papíru a různých plastových obalových materiálu na dárky pro naše blízké. V tento den jsme se tedy zaměřili na recyklaci těchto materiálů či znovu použití na příští Vánoce. Vyzkoušeli jsme si výrobu vánočního draka z pet kelímků a dalších zbytků, zhotovování vánočního přání nebo balení malých dárečků ze zbytků papírů a stuh.
Na závěr dne jsme probrali význam recyklace a třízení odpadu. Jak každý z nás svým aktivním přístupem může pomoci. Od nejmenších po ty nejstarší žáky naší školy.

V měsíci dubnu nás čeká Den země ve spolupráci s OZO Ostrava, který opět zaměříme na třízení, nakládání s odpady a kde zbytky končí.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP