ZŠ pro žáky s poruchami chování, třídy pro žáky s mentálním postižením

Práce našich žáků
Prace nasich žáků
Anketa

Jak se vám líbí naše nové webové stránky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Vánoce se blíží s OZO Ostrava

Vánoce se blíží s OZO Ostrava v Základní škole, U Haldy 66, Ostrava-Hrabůvka

Ve středu 11. 12. 2019 na naší škole proběhla celoškolní akce, Vánoce se blíží s OZO Ostrava, tato ostravská společnost naše výukové projekty podpořila v tomto školním roce částkou deset tisíc korun českých. V minulém školním roce 2018/2019 nám OZO Ostrava poskytla bezplatně kontejnery pro třízení papírového a plastového obalu, abychom společně mohli pomoci matce zemi. Za vše děkujeme.

Vzhledem k blížícím se Vánocům bude velikým problémem všech domácností obrovská spotřeba balicího papíru a různých plastových obalových materiálu na dárky pro naše blízké. V tento den jsme se tedy zaměřili na recyklaci těchto materiálů či znovu použití na příští Vánoce. Vyzkoušeli jsme si výrobu vánočního draka z pet kelímků a dalších zbytků, zhotovování vánočního přání nebo balení malých dárečků ze zbytků papírů a stuh.
Na závěr dne jsme probrali význam recyklace a třízení odpadu. Jak každý z nás svým aktivním přístupem může pomoci. Od nejmenších po ty nejstarší žáky naší školy.

V měsíci dubnu nás čeká Den země ve spolupráci s OZO Ostrava, který opět zaměříme na třízení, nakládání s odpady a kde zbytky končí.

Comments are closed.

Video

Den otevřených dveří a výstava prací našich žáků.

EU Peníze školám
EUpenizeskolam
Moravskoslezský kraj
MS kraj
Příspěvkové organizace
MS kraj
Projekt MAP

MAP

S roboty napříč předměty

MAP