Zábavná angličtina

V tomto projektu si žáci upevňují a rozšiřují zábavnou formou své znalosti z anglického jazyka. Hravou formou se snažíme žákům ukázat, že angličtina není dřina, ale může být pro ně přínosem i v běžném životě. Projekt je určen pro dvě skupiny žáků osmých a devátých ročníků. V jednotlivých skupinách je 6 žáků. Takto malý počet žáků umožňuje větší možnost časté komunikace a individuální práce s žáky. Učitelé projektu si sami vytvářejí 72pracovních listů. Výhodou toho je, že učitel přizpůsobuje tvorbu pracovního listu konkrétním znalostem a také rozumovým možnostem žáka.V budoucnu by tyto listy sloužili v běžné výuce angličtiny na škole.

Zábavnou angličtinu vyučuje tým učitelů: Mgr. Kateřina Pišťáková a Mgr. Jindra Kocurová

Ukázka prací a fotogalerie: